Unie vydavatelů
 
Výběr ročníku: 

Podíly na trhu vydavatelů

vydavatel inzerce v mil. Kč meziroční změna objemu podíl na objemu
2009 2010 2009 2010
Ringier Axel Springer CZ2 830,62 952,44,3%15,9%16,2%
Mafra2 513,12 816,712,1%14,1%15,5%
Vltava-Labe-Press1 874,42 134,813,9%10,5%11,7%
Mladá Fronta1 003,31 248,724,5%5,6%6,9%
Bauer Media975,5852,4-12,6%5,5%4,7%
Economia (vč. Respekt Publishing)739,5785,76,2%4,2%4,3%
Borgis568,3648,714,1%3,2%3,6%
Sanoma Media Praha716,5608,5-15,1%4,0%3,3%
Burda Praha537,0583,08,6%3,0%3,2%
Hachette Filipacchi 2000589,6578,1-2,0%3,3%3,2%
Astrosat478,2505,35,7%2,7%2,8%
Mediacop241,2224,4-7,0%1,4%1,2%
Business Media CZ258,7218,8-15,4%1,5%1,2%
RF hobby231,3207,6-10,2%1,3%1,1%
Atemi122,2124,11,6%0,7%0,7%
Axel Springer Praha123,5120,0-2,8%0,7%0,7%
Motor - Presse Bohemia93,499,06,0%0,5%0,5%
Stanford99,286,4-12,9%0,6%0,5%
Czech Press group54,951,4-6,4%0,3%0,3%
České a slovenské odborné nakladatelství51,048,9-4,1%0,3%0,3%
Reader´s Digest Výběr41,244,06,8%0,2%0,2%
IDG Czech Republic38,444,014,6%0,2%0,2%
ATOZ Marketing services38,637,5-2,8%0,2%0,2%
HomeDeco SMP35,234,4-2,3%0,2%0,2%
JIK - 0543,734,3-21,5%0,2%0,2%
Kovohutě Příbram32,027,8-13,1%0,2%0,2%
Trade & Leisure Publications34,425,6-25,6%0,2%0,1%
CPress Media60,918,7-69,3%0,3%0,1%
Affinity Media16,512,8-22,4%0,1%0,1%
Lobby Česká republika7,37,0-4,1%0,0%0,0%
Egmont ČR6,25,1-17,7%0,0%0,0%
Nečlenové Unie vydavatelů3 141,12 841,6-9,5%17,7%15,6%

Celkové inzertní příjmy vydavatelů v roce 2009 a 2010 (v mil. Kč)


Podíly vydavatelů na inzerci v roce 2009 a 2010 (v %)