Unie vydavatelů
 
Výběr ročníku: 

Podíly na trhu vydavatelů

vydavatel objem inzerce v mil. meziroční změna objemu podíl na objemu
2008 2009 2008 2009
Ringier ČR2 741,22 830,63,3%13,8%15,6%
Mafra3 142,22 513,1-20,0%15,8%13,9%
Vltava-Labe-Press2 149,31 874,4-12,8%10,8%10,3%
Mladá Fronta855,41 003,317,3%4,3%5,5%
Bauer Media924,4975,55,5%4,7%5,4%
Economia (vč. Respekt Publishing)802,4739,5-7,8%4,0%4,1%
Sanoma Magazines Praha775,9716,5-7,7%3,9%4,0%
Hachette Filipacchi 2000699,1589,6-15,7%3,5%3,3%
Borgis700,0568,3-18,8%3,5%3,1%
Burda Praha610,5537,0-12,0%3,1%3,0%
Astrosat538,5478,2-11,2%2,7%2,6%
Lidové noviny381,8312,1-18,3%1,9%1,7%
Business Media CZ290,0258,7-10,8%1,5%1,4%
Mediacop308,0241,2-21,7%1,5%1,3%
RF hobby233,2231,3-0,8%1,2%1,3%
Euronews189,1193,82,5%1,0%1,1%
Axel Springer Praha192,0123,5-35,7%1,0%0,7%
Atemi129,2122,2-5,4%0,7%0,7%
Stanford117,899,2-15,8%0,6%0,5%
Motor - Presse Bohemia132,393,4-29,4%0,7%0,5%
CPress Media96,960,9-37,2%0,5%0,3%
Czech Press group57,154,9-3,9%0,3%0,3%
České a slovenské odborné nakladatelství63,551,0-19,7%0,3%0,3%
JIK - 0540,443,78,2%0,2%0,2%
Reader's Digest Výběr42,141,2-2,1%0,2%0,2%
ATOZ Marketing services39,938,6-3,3%0,2%0,2%
IDG Czech64,138,4-40,1%0,3%0,2%
HomeDeco SMP61,935,2-43,1%0,3%0,2%
Trade & Leisure Publications44,434,4-22,5%0,2%0,2%
Kovohutě Příbram nástupnická28,132,013,9%0,1%0,2%
Affinity Media0,016,50,0%0,0%0,1%
Automatizace14,210,2-28,2%0,1%0,1%
Lobby Česká republika8,77,3-16,1%0,0%0,0%
Egmont ČR6,46,2-3,1%0,0%0,0%
Nečlenové Unie vydavatelů3 391,93 141,1-7,4%17,1%17,3%

Celkové inzertní příjmy vydavatelů v roce 2007 a 2008 (v mil. Kč)


Podíly vydavatelů na inzerci v roce 2007 a 2008 (v %)