Unie vydavatelů



Výběr ročníku: 

Podíly na trhu vydavatelů

vydavatel objem inzerce v mil. meziroční změna objemu podíl na objemu
2007 2008 2007 2008
Mafra3 021,53 142,23,6%15,9%15,8%
Ringier ČR2 519,42 741,28,8%13,3%13,8%
Vltava-Labe-Press2 319,22 149,3-7,3%12,2%10,8%
Bauer Media829,8924,411,4%4,4%4,7%
Mladá Fronta672,6855,427,2%3,5%4,3%
Sanoma Magazines Praha592,4783,632,3%3,1%3,9%
Economia836,9755,2-9,8%4,4%3,8%
Borgis694,9700,00,7%3,7%3,5%
Hachette Filipacchi 2000700,4699,1-0,2%3,7%3,5%
Burda Praha \r(včetně \rBurda Communications)552,2610,58,6%2,9%3,0%
Astrosat + Melinor415,3538,529,7%2,2%2,7%
Lidové noviny375,7381,81,6%2,0%1,9%
Mediacop338,8308,0-9,1%1,8%1,6%
Business Media CZ270,5290,07,2%1,4%1,5%
RF hobby192,1233,217,5%1,0%1,1%
Euronews191,2189,1-1,1%1,0%1,0%
Axel Springer Praha231,8192,0-17,2%1,2%1,0%
Motor - Presse Bohemia134,3132,3-1,5%0,7%0,7%
Atemi109,6129,217,9%0,6%0,7%
Stanford128,5117,8-8,3%0,7%0,6%
CPress Media149,796,9-35,3%0,8%0,5%
IDG Czech74,764,1-14,2%0,4%0,3%
České a slovenské odborné nakladatelství65,663,5-3,3%0,3%0,3%
HomeDeco SMP61,961,90,0%0,3%0,3%
Czech Press group66,457,1-14,0%0,3%0,3%
Respekt Publishing24,047,296,6%0,1%0,2%
Trade & Leisure Publications54,344,4-18,3%0,3%0,2%
Reader's Digest Výběr37,142,113,3%0,2%0,2%
JIK - 0531,740,427,6%0,2%0,2%
ATOZ Marketing services43,339,9-7,7%0,2%0,2%
Kovohutě Příbram nástupnická38,228,1-26,5%0,2%0,1%
Automatizace8,414,268,9%0,0%0,1%
Lobby Česká republika6,28,740,9%0,0%0,0%
Egmont ČR6,06,46,3%0,0%0,0%
Nečlenové Unie vydavatelů3 188,13 391,96,4%16,8%17,1%

Celkové inzertní příjmy vydavatelů v roce 2007 a 2008 (v mil. Kč)


Podíly vydavatelů na inzerci v roce 2007 a 2008 (v %)