Unie vydavatelů

Výběr ročníku: 
Ročenka Unie vydavatelů 2006

Podíly na trhu vydavatelů

vydavatel objem inzerce v mil. meziroční změna objemu podíl na objemu
2006 2007 2006 2007
Mafra3 095,23 021,5-2,4%16,3%15,8%
Ringier ČR2 650,02 519,4-4,9%13,9%13,2%
Vltava-Labe-Press2 403,22 319,2-3,5%12,7%12,1%
Economia890,3836,9-6,0%4,7%4,4%
Bauer Media628,2829,832,1%3,3%4,3%
Hachette Filipacchi 2000701,4700,4-0,1%3,7%3,7%
Borgis859,6694,9-19,2%4,5%3,6%
Mladá fronta572,3672,617,5%3,0%3,5%
Sanoma Magazines Praha602,6592,4-1,7%3,2%3,1%
Burda Praha369,3427,215,7%1,9%2,2%
Astrosat302,0415,337,5%1,6%2,2%
Lidové noviny456,4375,7-17,7%2,4%2,0%
Mediacop338,6338,80,1%1,8%1,8%
Business Media CZ263,4270,52,7%1,4%1,4%
Axel Springer Praha246,4231,8-5,9%1,3%1,2%
RF hobby181,7192,15,7%1,0%1,0%
Euronews173,9191,29,9%0,9%1,0%
Computer Press164,4149,7-9,0%0,9%0,8%
Motor - Presse Bohemia121,1134,310,9%0,6%0,7%
Stanford99,7128,528,9%0,5%0,7%
Burda Communications125,1125,0-0,1%0,7%0,7%
Atemi106,3109,63,1%0,6%0,6%
Ebika93,993,1-0,9%0,5%0,5%
IDG Czech71,174,75,1%0,4%0,4%
Czech Press Group71,366,4-6,9%0,4%0,3%
České a slovenské odborné nakladatelství66,565,6-1,4%0,4%0,3%
Pineland60,761,92,0%0,3%0,3%
Trade & Leisure Publications49,054,310,8%0,3%0,3%
ATOZ Marketing Services44,043,3-1,6%0,2%0,2%
Kovohutě Příbram nástupnická37,238,22,7%0,2%0,2%
Reader‘s Digest Výběr32,937,112,8%0,2%0,2%
Prague Post39,133,3-14,9%0,2%0,2%
JIK - 0532,331,7-2,0%0,2%0,2%
Respekt Publishing13,724,075,3%0,1%0,1%
Automatizace8,48,4-0,4%0,0%0,0%
Lobby Česká republika5,86,26,6%0,0%0,0%
Egmont ČR7,56,0-20,2%0,0%0,0%
ABF9,42,1-77,5%0,0%0,0%
Nečlenové Unie vydavatelů3 002,83 188,16,2%15,8%16,7%

celkové inzertní příjmy vydavatelů v roce 2006 a 2007 (v milionech Kč)


podíl vydavatelů na inzerci v roce 2006 a 2007 (v %)