Unie vydavatelů

Výběr ročníku: 
Ročenka Unie vydavatelů 2006

Podíly na trhu vydavatelů

Podíly na trhu vydavatelů
Vydavatel objem inzerce v mil. meziroční změna objemu objem inzerce v mil.
2005 2006 2005 2006
Lobby Česká republika5,85,80,2%0,0%0,0%
Egmont ČR9,17,5-17,6%0,1%0,0%
Automatizace7,88,47,9%0,0%0,0%
Motoráj časopis6,59,038,7%0,0%0,0%
ABF7,69,423,9%0,0%0,0%
R-Presse16,513,7-16,8%0,1%0,1%
JIK - 059,932,3225,5%0,1%0,2%
Reader's Digest Výběr27,932,918,2%0,2%0,2%
SNi30,333,19,3%0,2%0,2%
Kovohutě Příbram \r nástupnická31,537,218,2%0,2%0,2%
Prague Post41,839,1-6,5%0,2%0,2%
ATOZ Marketing services27,644,059,5%0,2%0,2%
Trade & Leisure \r Publications56,149,0-12,7%0,3%0,3%
Pineland55,360,79,8%0,3%0,3%
České a slovenské \r odborné nakladatelství59,766,511,4%0,4%0,3%
Czech Press group55,171,329,5%0,3%0,4%
IDG Czech77,271,6-7,2%0,5%0,4%
Ebika16,393,9475,9%0,1%0,5%
Stanford100,499,7-0,7%0,6%0,5%
Atemi99,7106,36,6%0,6%0,6%
Motor - Presse Bohemia89,8121,134,8%0,5%0,6%
Vogel Burda \r Communications99,4125,125,8%0,6%0,7%
Computer Press163,3164,40,7%1,0%0,9%
Euronews175,8173,9-1,1%1,0%0,9%
RF hobby104,5181,773,9%0,6%1,0%
Axel Springer Praha232,3246,46,1%1,4%1,3%
Springer Media CZ260,5263,41,1%1,5%1,4%
Astrosat234,3302,028,9%1,4%1,6%
Mediacop333,3338,61,6%2,0%1,8%
Burda Praha317,9369,316,2%1,9%1,9%
Lidové noviny453,2456,40,7%2,7%2,4%
Mladá Fronta396,2572,344,4%2,3%3,0%
Sanoma Magazines Praha563,8597,76,0%3,3%3,1%
Bauer Media480,8628,230,7%2,8%3,3%
Hachette Filipacchi 2000618,1701,413,5%3,7%3,7%
Borgis924,7859,6-7,0%5,5%4,5%
Economia830,8890,37,2%4,9%4,7%
Vltava-Labe-Press2 419,82 403,2-0,7%14,3%12,6%
Ringier ČR2 258,82 650,017,3%13,3%13,9%
Nečlenové Unie vydavatelů2 544,13 002,818,0%15,0%15,8%
Mafra2 683,93 095,215,3%15,9%16,3%

CELKOVÉ INZERTNÍ PŘÍJMY VYDAVATELŮ V ROCE 2005 A 2006 (v mil. Kč)


PODÍLY VYDAVATELŮ NA INZERCI V ROCE 2005 a 2006 (v %)